HAKKıNDA

Sun Design Donanım kurulduğundan beri, profesyonel bir ekip ve üretim makineleri inşa etmek için uzmanlaştık. OEM ve ODM üretim hizmeti sunuyor. Demir Dışı Metaller, Alüminyum Alaşımlı, Paslanmaz Çelik, pirinç, Kauçuk, POM, Döküm İşleme, Dövme ve Yatırım Parçalarında Freze M/C ve NC Lathes Hassas Bileşenleri üretiminde uzmanız. CNC Torna ve CNC Freze makinelerinin iki ana ürün hattına ek olarak, üretim için ek farklı geleneksel kesme, delme, taşlama ve presleme ekipmanına sahibiz. Ayrıca müşterilerimize danışmanlık hizmeti ve üretim için CAD çizimleri ile hizmet vermemizi sağlayan Ar-Ge bölümümüz var. Makinelerimiz, "Endüstri 4.0" a dayanan FANUC (Japonya), HAAS (ABD), SHINDAI (Tayvan) sistemlerini kullanıyor. Avantajlarımız İlerleme Fonksiyonları, Hassas kontrol, Hızlı Üretim Hızı, Düşük güç tüketimidir. Bu yüzden mükemmel kaliteyi ve en iyi hizmeti sağlayabiliriz. Dahası, bu gelişmiş üretim teknolojileriyle tüm küresel müşterilere biraz daha yeni değerler sunuyoruz. Sun Design gelecekteki üretim yolunda ve hala reform ve teknik kaynaştırıyoruz, dünya standartlarında üreticiye gidiyoruz!

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Kapalı Merdiven Cuboid Slimline Korkuluk Kurulum Gereksinimleri

Son yıllarda, emlak piyasasında çok sayıda çift katlı ev var ve oturma odasında kapalı merdivenler ortaya çıktı. Merdivenlerin tasarımı ve korkulukların güvenliği de iç dekorasyonun odak noktası haline gelmiştir.


Cuboid İnce Korkuluk Kontrastlı Reçine ve Demir Merdivenler

Sıradan ferforje merdiven Cuboid Slimline Korkuluk yüzeyi sprey boyayla boyanmıştır.


Hakkımızda

Yüksek kaliteli menteşeler, Bileşenler ve aksesuarlar Kaplama seçimi, sıkı ve hassas kontur ve aksesuarların uyumlu tasarımı, stilin bütünlüğünü sağlar ve kokpiti iç tasarımın ana yönü ile birleştirir. Güneş tasarım aksesuar mekanizmasının benzersiz işlevi nedeniyle, cam yapı güvenli, işlevsel, güvenilir, dayanıklı ve sızdırmazdır. Cam yapıların tasarımı ve konforu için mimarlar, mühendisler ve tasarımcılar ile aksesuarlar ve bileşenler oluşturulur. Güneş tasarımı her zaman yılmaz Alman kalitesinin somutlaşmış hali olmuştur ve ilerici tasarım, zarafet ve stilin parlayan bir örneği haline gelmiştir.


The merdiven günlük bakım yöntemi Cuboid mlin