PAR 

Kopš sun design hardware tika izveidota, mēs esam specializējušies, lai izveidotu profesionālu komandu un ražotu mašīnas. Piedāvā oem un odm ražošanas pakalpojumu. mēs specializējamies ražošanā frēzēšanas m/c un nc virpas precīzas sastāvdaļas krāsaino metālu, alumīnija sakausējuma, nerūsējošā tērauda, misiņa, gumijas, pom, die liešanas apstrādes, kalšanas un investīciju daļas. papildus divām galvenajām cnc virpu un cnc frēzmašīnu produktu līnijām, mums ir papildus dažādi tradicionālie griešanas, urbšanas, slīpēšanas un presēšanas iekārtas ražošanai. Mums ir arī r & d nodaļa, kas ļauj mums apkalpot mūsu klientus ar konsultāciju pakalpojumu, un cad zīmējumi ražošanai. Mūsu mašīnas izmanto fanuc (japāna), haas (asv), shindai (taivāna) sistēmas, kuras pamatā ir "industry 4.0". Mūsu priekšrocības ir uzlabojot funkcijas, precīza kontrole, ātrs ražošanas ātrums, zems enerģijas patēriņš. .. Tāpēc mēs varam nodrošināt perfektu kvalitāti un labākos pakalpojumus. Turklāt, izmantojot šīs progresīvās ražošanas tehnoloģijas, mēs piedāvājam vēl dažas jaunas vērtības visiem globālajiem klientiem. Saules dizains ir ceļā nākotnes ražošanu, un mēs joprojām ir reformēšanas un tehniskās saplūšanas, dodamies uz pasaules klases ražotāju!

skatīt vairāk

NEWS

Iekštelpu kāpnes cuboid slimline gals uzstādīšanas prasības

Pēdējos gados nekustamā īpašuma tirgū ir bijuši daudz divstāvu māju, dzīvojamā istabā parādījušies iekštelpu kāpnes. Arī kāpņu dizains un margu drošība ir kļuvusi par interjera apdares fokusu.

2022-06-13 skatīt vairāk

Kuboīds slimline gals kontrastējošs sveķi un dzelzs kāpnes

No parastā kaltas dzelzs kāpnes kuboid slimline margas virsma ir izsmidzināt-krāsots.

2022-06-14 skatīt vairāk

Par mums

Augstas kvalitātes eņģes, komponenti un aksesuāri pārklājuma izvēle, stingrs un precīzs kontūrs un harmonisks aksesuāru dizains nodrošina stila integritāti un apvienot kabīni ar galveno virzienu interjera dizains. Pateicoties saules dizaina aksesuāru mehānisma unikālai funkcijai, stikla struktūra ir droša, funkcionāla, uzticama, izturīga un noslēgta. Aksesuāri un komponenti tiek veidoti kopā ar arhitektiem, inženieriem un dizaineriem stikla konstrukciju projektēšanai un komfortam. Saules dizains vienmēr ir bijis nepārspējamas vācu kvalitātes iemiesojums un ir kļuvis par spīdīgu progresīvā dizaina, elegances un stila piemēru.

2020-11-12 skatīt vairāk

Metodi ikdienas uzturēšana kāpnēm cuboid slimline gals