APIE MUS

Nuo tada, kai buvo įkurta „ sun design hardware “, mes specializuojame kurti profesionalią komandą ir gaminti mašinas. Siūlo oem ir odm gamybos paslaugas. mes specializuojame gaminti frezavimo m/c ir nc tekinimo staklės tikslius komponentus spalvotųjų metalų, aliuminio lydinio, nerūdijančio plieno, žalvario, gumos, pom, liejimo perdirbimo, kalimo ir investicinių dalių. be dviejų pagrindinių cnc tekinimo staklių ir cnc frezavimo mašinų produktų linijų, mes turime papildomą skirtingą tradicinę pjovimo, gręžimo, šlifavimo ir presavimo įrangą gamybai. Mes taip pat turime r & d padalinį, kuris leidžia mums aptarnauti savo klientams konsultavimo paslaugas ir cad brėžinius gamybai. Mūsų mašinos naudoja fanuc (japonija), haas (jav), shindai (taivanas) sistemas, kurios remiasi "industry 4.0". Mūsų privalumai yra pažangios funkcijos, tikslus valdymas, greitas gamybos greitis, mažas energijos suvartojimas. .. Štai kodėl mes galime teikti puikią kokybę ir geriausias paslaugas. Be to, naudodamiesi šiomis pažangiomis gamybos technologijomis, mes teikiame dar keletą naujų vertybių visiems pasauliniams klientams. Saulės dizainas yra ateities gamybos kelyje, ir mes vis dar reformuojame ir techninį lydymą, einame į pasaulio klasės gamintoją!

Rodyti daugiau

žINIOS

Vidaus laiptai cuboid slimline turėklai montavimo reikalavimai

Pastaraisiais metais nekilnojamojo turto rinkoje buvo daug dviaukščių namų, gyvenamajame kambaryje atsirado vidaus laiptai. Laiptų projektavimas ir turėklų saugumas taip pat tapo interjero apdaila.

2022-06-13 Rodyti daugiau

Cuboid slimline turėklai kontrastingas dervos ir geležies laiptai

Paprasto kaltinės geležies laiptų paviršius kuboid slimline turėklų yra purškiamas.

2022-06-14 Rodyti daugiau

Apie mus

Aukštos kokybės vyriai, komponentai ir aksesuarai dangos pasirinkimas, griežtas ir tikslus kontūras, ir harmoningas dizainas priedai užtikrina stiliaus vientisumą ir sujungti kabinos su pagrindine kryptimi interjero dizaino. Dėl unikalios saulės dizaino aksesuarų mechanizmo funkcijos, stiklo struktūra yra saugi, funkcionali, patikima, patvari ir užsandarinta. Priedai ir komponentai yra sukurti kartu su architektais, inžinieriais ir dizaineriais stiklo konstrukcijų projektavimui ir komfortui. Saulės dizainas visada buvo nepriekaištingos vokiečių kokybės įkūnijimas ir tapo šviesiu progresyvaus dizaino, elegancijos ir stiliaus pavyzdžiu.

2020-11-12 Rodyti daugiau