O NáS

Since sun design hardware was established, we have been specializing to build a professional team & producing machines. Nabízí oem a odm výrobní služby. specializujeme se na výrobu frézování m/c a nc soustruhy přesné součásti v neželezných kovech, hliníkové slitiny, nerezové oceli, mosaze, kaučuku, pom, litiny zpracování, kovací a investiční části. kromě dvou hlavních výrobních linií cnc soustruhů a cnc frézovacích strojů máme další různé tradiční řezné, vrtné, brúsné a lisovací zařízení pro výrobu. Máme také divizi výzkumu a vývoje, která nám umožňuje sloužit našim zákazníkům s poradenskou službou a cad výkresy pro výrobu. Naše stroje používají systémy fanuc (japonsko), haas (usa), shindai (tchaj-wan), které jsou založeny na "industry 4.0". Naše výhody jsou pokrok funkcí, přesná kontrola, rychlá produkce rychlosti, nízká spotřeba energie. .. To je důvod, proč můžeme poskytnout perfektní kvalitu a nejlepší služby. Kromě toho s těmito pokročilými výrobními technologiemi poskytujeme všem globálním zákazníkům nové hodnoty. Sun design je na cestě budoucí výroby, a my jsme stále reformování a technické fusing , going forward to the world class manufacturer!

zobrazit více

NOVINářSTVí

Vnitřní schodiště cuboid slimline zábradlí požadavky na instalaci

V posledních letech bylo na trhu s nemovitostmi mnoho dvojpodlažných domů a v obývacím pokoji se objevily vnitřní schodiště. Návrh schodiště a bezpečnost zábradlí se také staly zaměřením na interiérovou výzdobu.

2022-06-13 zobrazit více

Karabinová šňůra lepenka kontrastní pryskyřice a železné schodiště

Povrch obyčejného kovaného železa schodiště cuboid slimline zábradlí je barvené spreji.

2022-06-14 zobrazit více

O nás

Kvalitní závěsy, komponenty a příslušenství výběr povlaku, přísný a přesný obrys a harmonický design příslušenství zajišťují celistvost stylu a kombinují kokpit s hlavním směrem interiérového designu. Díky unikátní funkci mechanismu destilační konstrukce slunce je skleněná konstrukce bezpečná, funkční, spolehlivá, odolná a uzavřená. Příslušenství a komponenty jsou vytvořeny s architekty, inženýry a návrháři pro návrh a pohodlí skleněných konstrukcí. Sluneční design byl vždy ztělesněním neústupné německé kvality a stal se lesklým příkladem progresivního designu, elegance a stylu.

2020-11-12 zobrazit více

Způsob denní údržby schodiště cuboid slimline zábradlí <